JŽ Destiny – tai lietuviškas prekinis ženklas, gaminantis rankų darbo, natūralios odos rankines, aksesuarus, papuošalus ir verslo dovanas.

Prekės yra siuvomos pagal užsakymą. Užsakymo gamybos laikas 1 – 4 sav. Dėl prekių esančių vietoje ar individualaus užsakymo teirautis el.paštu info@jzdestiny.lt arba Facebook paskyroje.

Individualūs užsakymai

Užsakymą suderinti galite elektroniniu paštu arba susitikimo metu Vilniuje. Susitikimai derinami asmeniškai susisiekus. Suderinus užsakymą su klientu yra imamas užstatas 30 % nuo gaminio vertės.

Užsakant galite pasirinkti:

Siuntimas ir pristatymas

Užsakymą galima atsiimti susitikimo metu arba išsiunčiamas registruotu pirmenybiniu paštu, paštomatu.

Prekės atsiėmimo metu būtina patikrinti gaminio būklę ir kokybę. Klientui apžiūrėjus gaminį yra laikoma, kad gaminys yra įteiktas tinkamos kokybės.

Siuntimas Lietuvoje

Lietuvos paštas: 2,5 – 4,5 eur ( priklauso nuo prekės išmatavimų ir svorio).

Paštomatas (LP Express, Omniva): 3 – 10 eur (priklauso nuo prekės išmatavimų ir pristatymo būdo t.y. siuntimas į Jūsų pasirinktą terminalą ar į namus).
Prekės pristatomos per 1- 3 d.d.

Rankinės siunčiamos į visas pasaulio šalis. Siuntimo išlaidos priklauso nuo šalies į kurią reikės siųsti.

Garantija ir grąžinimas

Visos prekės esančios JŽ Destiny asortimente yra gaminamos tik iš natūralios odos Esant brokuotam gaminiui taikoma pinigų gražinimo garantija arba prekės defektas yra pašalinamas asmeniškai susitarus su klientu.

Pabrėžiame, kad realybėje odų atspalviai gali kiek skirtis nuo esančių fotografijose – dėl skirtingo kompiuterio spalvų sukonfigūravimo, šviesumo bei tamsumo, kontrasto nustatymų.

Dėl individualių užsakymų grąžinimo

Užsakant rankinę internetu pagal 6.22810 str. vartotojo teisė atsisakyti gaminio netaikoma šioms sutartims:

Sutartims dėl pagal specialius vartotojo nurodymus pagamintų prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, arba dėl prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos vartotojo asmeninėms reikmėms.
Pagal 6.356 str. užsakant rankinę studijoje ir priėmus užsakytą gaminį atsisakyti gaminio galimybės nėra. Atsisakant gaminio iki perdavimo sumokėtas avansas nėra grąžinamas.