JŽ Destiny – tai rankų darbo, natūralios odos rankinių, delninių, papuošalų, aksesuarų ir verslo dovanų el.parduotuvė. Šioje svetainėje Jums pateikiame itin platų asortimentą, kuris yra suskirstytas pagal kategorijas moterims, vyrams ir vaikams.

Kodėl verta pasirinkti mus?

 JŽ Destiny svetainėje rasite nuolat atnaujinamą informaciją apie nuolaidas, naują prekių asortimentą. Taip pat mūsų tinklaraštyje rasite naudingus straipsnius apie rankinių, papuošalų ir aksesuarų tendencijas, verslo dovanų idėjas, kaip pasigaminti natūralios odos rankinę, aksesuarus ir papuošalus pačiam, kaip išsirinkti patogią rankinę ar delninę, parodysime stilingus derinius bei atsakysime į Jūsų klausimus. 

JŽ Destiny yra įkurta 2015 metais Justynos Žukovskos. Įmonės pavadinimas simbolizuoja pirmąsias vardo ir pavardės raides, o terminas ,,Destiny‘‘ kilo dėl virtinės gyvenimo įvykių, kurie pastūmėjo siūti bei pasiūlyti rinkai rankų darbo prekes. Atsižvelgiant į šiuos aspektus nekilo jokios abejonės, kad prekės ženklas bus ,,JŽ Destiny‘‘, simbolizuojantis likimą. ,,Tai mano aistra, hobis, atsipalaidavimo būdas ir viskas viename, kas tik leidžia jaustis laimingai, – teigia J. Žukovska. Pirmiausia tai buvo tik hobis, kuris kilo iš noro pabandyti pasisiūti rankinę pačiai, kuris su laiku virto verslu.

JŽ Destiny įkūrėjos Justės istorija tinklalapyje: http://www.vaikui.lt/idomybes/jz-destiny-ryztis-kurti-savo-versla-reikia-begalines-drasos/