JŽ Destiny – tai lietuviškas prekinis ženklas, kuriantis ir siuvantis rankų darbo, natūralios odos galanteriją. Mūsų asortimentas yra itin platus, tad kartais net susimastau, kaip greitai ir tiksliai apibūdinti visą asortimentą. Jei plačiau pasakojant, tai mūsų tikslinė auditorija yra moterys, 24 – 44 m.. Joms siūlome delnines, kuprines, rankines, rankines per juosmenį (ang belt bag), papuošalus, kūno aksesuarus (ang. harness). Tikrai neapsiribojame tik moterims skirtu asortimentu. Vis dažniau pestebime, kad ir vyrai ieško odinių kuprinių, papuošalų, todėl vis didesnį dėmesį skiriame ir jiems. Na ir nepamirštame mūsų mažųjų ,,madisčių‘‘. Joms mes siūlome žaismingų formų, ryškių rankinių ir rankinių per liemenį (ang. belt bag). Juk taip gražu ir populeru, kai mamytės ir dukrytės susiderina aprangą.

Tai kaip gimė JŽ Destiny prekinis ženklas? Na šią istoriją pradėsiu pasakoti prisimenant savo praeitį ir pirmuosius studijų metus. Dar studijuodama bankininkystę, atsimenu kaip per pirmą paskaitą dėstytoja paklausė, koks yra kiekvieno iš mūsų talentas. Susimėčiau, nes aš jo neturėjau! Šventai buvau įsitikinus, kad nieko nemoku. Nemoku nei šokti, nei dainuoti ir ne esu niekam gabi. Žinote, koks buvo mano tuo metu atsakymas? Juokaudama atsakiau, kad ,,šopingas‘‘ (apsipirkinėjimas)!!! Pagalvojau, ką mėgstu veikti ir nusprendžiau, kad mėgstu apsipirkinėti. Praėjus tiek metų pagalvoju, kokia buvo tuščia ta jauna galva, o juokelis nebuvo tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku. Na neįsivaizdavau, kad mano talentas yra siūti. O jį atradau labai netikėtai.  Žinote tą posakį, kad nėra to blogo, kas neišeitų į gerą? Nuo tada tuo posakiu šventai vadovaujuosi. Siuvimo pradžią sieju su savo sese. Jos gyvenime atsitiko taip, kad dar likus porai mėnesių iki vestuvių ji išsiskyrė su sužadėtiniu. Jų santykiai truko beveik ketverius metus, tad tai buvo šokas tikrai visiems. Juk jau buvo planuojamos vestuvės, nupirkta suknelė, užsakytas restoranas… Ir įvyko skyrybos. Tai buvo laikotarpis, kurio metu tapome dar artimesnės su sese. Visais būdais stengiausi sesę išvesti iš namų, kad bendrautų ir užsimirštų. Ir praėjus gal pusmečiui ji sutiko kitą žmogų. Tuo metu ji jau buvo atsistačiusi po skyrybų, tad šie santykiai tapo tvirti ir laimingi. Ir praėjus mažiau nei metams jie jau planavo vestuves. O tada aš ieškodama suknelės, netikėtai supratau, kad noriu suknelę pasisiūti. Žinoma jos nepasisiuvau, bet užsirašiau į siuvimo kursus, kurių metu suvokiau, kad tai ir yra mano hobis, o kada nors gal visai galėtų tapti ir verslu. Bet… Ir vėl atsitiko ne taip kaip planavau, nes drabužių siuvimą turėjau užmesti. Gimus vaikui, sesės šeima atsikraustė pas mus, nes nebuvo užbaigtas namų remontas. Ir ką jūs galvojate, juk mano pramoninė siuvimo mašina labai garsiai veikia, tad esant kūdikiui nebegalėjau siūti. Ką daryti, kai atradusi hobį turi jį užmesti? O gi netyčia Facebook paskyroje aptikau, kaip yra siuvamos odinės rankinės. Tada pagalvojau, kad ir aš taip galiu! Ir man tai taip patiko, kad užmigdavau su mintimis apie rankinukus, atsikeldavau su tomis pačiomis mintimis.

Pirmieji bandymai nebuvo itin sėkmingi. Neslėpsiu, kad sulaukiau ir kritikos, kad nieko čia gražaus nepadarau, kad nekokybiškos nuotraukos, nėra logotipo, nėra Facebook siekėjų ir t.t. Bet aš vis tiek tikėjau, kad galiu. Pradėjau galvoti prie prekinio ženklo pavadinimą. ,,ŽUŽU’’ – tokia buvo pirmoji mintis. Kai pavardė Žukovska, pagalvojau, kad tikrai tiks. Ir vėl klydau, nes jau toks panašus prekinis ženklas jau gyvavo. Su sese ėmėme fantazuoti. Tuo metu tikrai nebuvo minties pasisamdyti įmonės, kuri tai padarytų už mane. ,,Kokia bus šio prekinio ženklo istorija?’’ –  tai buvo lemtingas klausimas. Štai jis – ,,JŽ Destiny’’ (liet. likimas). Juk būtent likimo būdu, viskas taip įvyko. JUK NĖRA TO BLOGO, KAS NEIŠEITŲ Į GERĄ! Dėl virtinės gyvenimo aplinkybių viskas yra kaip yra. Kas žino, jei sesė būtų susituokusi tada, gal aš lyg šiol nebūčiau atradusi savo talento ir hobio. Nebūtų gimęs ,,JŽ Destiny‘‘ prekinis ženklas. Nebučiau pradėjusi siūti odinių rankinukų, odinės galanterijos, papuošalų, aksesuarų…

Tai ką galite rasti mūsų asortimente?

Kuo mes esame išskirtiniai? Manau, plačioje rinkoje sunku išsiskirti ir likti pastebėtiems, tačiau vienas iš mūsų pliusų, kad esame labai lankstūs. Siuvame pagal užsakymą, tad prisitaikome prie kiekvieno kliento poreikio. Kartu suderiname dizainą, išmatavimus gaminio, odos spalvas. Ir kas svarbiausia esame lankstūs ir kainos atžvilgiu. Aukštas kainos ir kokybės santykis. Individualių užsakymų kaina nedaug skiriasi nuo jau pagamintų gaminių kainų, tad klientas nepermokėjęs įsigyja gaminį, pritaikytą jo asmenybei ir poreikiams. Taip pat mūsų asortimentas yra labai platus, turime įvairaus dizaino rankinukų, papuošalų, odinių aksesuarų, pritaikytų tiek klasikiniam, tiek laisvalaikio stiliui. Klientėms mėgstančios išsiskirti, ekspermentuoti su savo stiliumi, siūlome unikalių formų, išskirtinio dizaino rankines, kūno diržus, pabrėžiančius figurą bei aprangą.

Gyvenimas yra pilnas staigmenų, kurie nėra mums malonūs, bet svarbu į viską teigiamai pažiūrėti. Gyvenimo iššūkius priimti, kaip pamoką, o likimas viską sudėlioja į savo vietas. Juk nėra to blogo, kas neišeitų į gerą? Tuo įsitikinimo ir mes su sese. Tikėk, mylėk ir eik pirmyn!

Nuoširdžiai,

Justė Žukovska – JŽ Destiny įkūrėja

2019-07-01